Pacientams
14 verslininkas 3

VIP pacientams

Klinika ,,Bendrosios medicinos praktika“ specializuojasi VIP pacientų aptarnavimo srityje. Mūsų klinikoje gydosi žinomi sportininkai, verslininkai, politikai, menininkai, šou verslo atstovai. Kiekvieną dieną sulaukiame Vakarų Europos pacientų.

VIP pacientams mes galime garantuoti  ne tik konfidencialumą, bet ir greitą itin aukšto lygio aptarnavimą, paslaugų įvairovę ir kokybę. Mes darome viską, kad vizito metu pacientai jaustųsi jaukiai ir komfortiškai, nepatirtų įtampos. Pacientų patogumui didžiąją dalį gydymo paslaugų teikiame klinikoje.

Klinikoje besigydančiais VIP asmenimis rūpinasi aukšto lygio kompetentingi asmeniniai vadybininkai, puikiai kalbantys įvairiomis užsienio kalbomis, išmatantys bendravimo etiketą. Į vadybininko paslaugas įeina itin platus paslaugų spektras: nuo paciento pasitikimo, globojimo viso vizito klinikoje metu, iki individualių gydymo planų sudarymo kartu su medikais, sanatorinio gydymo planavimo ir pan.

Mums svarbios ir paslaugos po aptarnavimo. Mes domimės kaip pacientui sekasi išvykus į namus, primename apie sveikatos patikrinimus, sprendžiame kitus organizacinius klausimus. Prireikus, gydytojai vizituoja pacientus jų namuose.

 Daugiau informacijos apie paslaugas VIP asmenims Jums suteiksime el. paštu info@daktaras.lt

Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.