Apie mus
07

Specialistų komanda

Per daugiau kaip 20 veiklos metų mes augome kartu su savo pacientais, pažindami juos, įsiklausydami į jų poreikius, todėl nuolat tobulėjome, mokėmės, plėtėme paslaugų spektrą. Šiandien galime didžiuotis, jog per visus tuos metus mes:

 • pelnėme mūsų pacientų pagarbą ir pasitikėjimą
 • subūrėme geriausius šalies specialistus, kad galėtume kompetentingai pagelbėti įvairių ligų atveju
 • modernizavome kliniką taip, kad  galėtume didžiuodamiesi pasakyti, jog teikiame aukščiausio lygio medicinos paslaugas mūsų pacientams
 • sukūrėme jaukią aplinką, kad Jūs, mūsų pacientai, visuomet jaustumėtės laukiami.

Visuose klinikos skyriuose Jumis nuoširdžiai rūpinsis darniai vienoje komandoje dirbantys profesionalai –  gydytojai, slaugytojos, registratūros darbuotojos ir asmeniniai vadybininkai:

Registratūros darbuotojos

Mes rūpinamės Jumis, vos praveriate klinikos duris.

Atvykus į kliniką, Jus maloniai pasitiks medicininį išsilavinimą turinčios registratūros darbuotojos. Jos kompetentingai atsakys į rūpimus klausimus. Jei neapsisprendžiate, kurį specialistą ar paslaugą pasirinkti, registratūros darbuotojos įsigilins į Jūsų poreikius ir pateiks profesionalias rekomendacijas.

Gydytojai

Pacientus konsultuoja, tiria ir gydo aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, besispecializuojantys 45 medicinos srityse. Jų tarpe  – profesoriai, mokslų daktarai, draugijų prezidentai, mokslinių ir medicininių knygų autoriai, mokslinių tyrimų vadovai ir nusipelnę šalies medikai, dirbantys universitetinėse ligoninėse bei skaitantys paskaitas aukštosiose mokyklose.

Klinikos gydytojai – ekspertai:

 • Lietuvos senologijos draugijos viceprezidentas, Nacionalinės atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio plėtros ir tobulinimo darbo grupės pirmininkas prof. habil. dr. Algirdas Boguševičius (Kauno miesto savivaldybės apdovanojimo „Gerumo plyta“ laureatas)
 • Europos antikorupcinio tinklo sveikatos apsaugos sistemoje steigėjas ir vienas iš kūrėjų gydytojas hematologas prof. habil. dr. Eduardas Vaitkus (apdovanotas Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino Karininko Kryžiumi)
 • Lietuvos radiologų asociacijos tarybos narė prof. Eglė Monastyreckienė
 • Europos Radiologų draugijos edukacinio komiteto narė dr. Eglė Jonaitienė
 • Europos branduolinės medicinos asociacijos narys dr. Gintaras Kuprionis
 • Europos Kraujagyslių chirurgijos asociacijos narys Arūnas Grinkevičius
 • Lietuvos kaulų metabolinių ligų asociacijos prie Lietuvos endokrinologų draugijos prezidentė dr. Aurelija Krasauskienė
 • Lietuvos kraujagyslių chirurgijos draugijos vicepirmininkas doc. dr. Donatas Inčiūra
 • Lietuvos olimpinės rinktinės vyriausias gydytojas dr. Dalius Barkauskas
 • Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės gydytojas dr. Laimutis Škikas 
 • Sertifikuotas lazerinės lipolizės specialistas Mindaugas Kazanavičius Plačiau...

Slaugytojos

Mūsų klinikos slaugytojos tiki, jog susirgusį žmogų gydo ne tik vaistai, bet ir geras žodis, įsiklausymas, užuojauta, šiltas bendravimas. Visuose klinikos skyriuose pacientais nuoširdžiai rūpinasi jautrios ir dėmesingos slaugytojos:

 • Chirurgijos skyriaus ir Plastinės chirurgijos centro pacientus profesionalių slaugytojų komanda prižiūri ištisą parą, todėl čia reikalingi ypatingi sugebėjimai, pavyzdžiui, padėti ekstremaliose situacijose. Dauguma slaugytojų dirba universitetinių šalies ligoninių reanimacijos skyriuose, todėl geba tinkamai reaguoti bet kokioje sudėtingoje ar kritinėje situacijoje.
 • Šeimos klinikos slaugytojos  rūpestingai globoja visus pacientus, ypatingą dėmesį skirdamos nėščiosioms, ką tik gimusiems mažyliams, sunkiems ligoniams, neįgaliesiems, senjorams, daugiavaikėms šeimoms bei tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Mums įprasta nuolat domėtis pacientų sveikata. Mūsų pacientai lieka maloniai nustebinti, kuomet slaugytojos pasidomi, kaip sekasi gydytis namuose  sergantiesiems, primena apie planinius ir profilaktinius sveikatos patikrinimus, skiepus, vizitus pas gydytojus.
 • Konsultacijų, diagnostikos, o taip pat ir kitų skyrių slaugytojos pacientus globoja viso vizito klinikoje metu, stengiasi padėti visais klausimais.

Svarbiausia vertybė mums – šilti, žmogiški santykiai, individualus dėmesys kiekvienam pacientui.  Juk sveikstančiam žmogui reikalinga ne tik fizinė pagalba, vaistai, bet ir atjauta, jauki aplinka bei ramybė.

Laboratorijos personalas

Mūsų klinikoje įsikūrusi viena didžiausių laboratorijų Lietuvoje, aprūpinta tikslia ir patikima ,,Roche“ (Šveicarija), „Hitachi“ (Japonija) ir kita pasaulinių gamintojų įranga. Laboratorijos profesionalų komanda orientuojasi į išskirtinę kokybę, todėl vadovaujasi tarptautiniais standartais ir kitais kokybišką darbą užtikrinančiais reglamentais. Laboratoriniame darbe reikalingas šimtaprocentinis tikslumas, čia negali būti paklaidų. Siekiant užtikrinti maksimalų tikslumą, kiekvienas laborantas yra atsakingas už tam tikrą diagnostikos etapą. O kartu mes esame stipri ir vieninga komanda.

Asmeniniai vadybininkai

Klinikoje kiekvienam pacientui garantuojame individualų dėmesį, konfidencialumą, greitą ir kokybišką aptarnavimą, yra galimybė turėti asmeninį vadybininką. Mes turime daug patirties teikiant sveikatinimo paslaugas iš užsienio atvykstantiems pacientams, taip pat garsiems ir žymiems mūsų šalies žmonėms. Užsakius asmeninio vadybininko paslaugą, Jumis rūpinsis kompetentingi  asmeniniai vadybininkai, kurie ne tik kalba įvairiomis užsienio kalbomis, bet ir turi puikius bendravimo įgūdžius. Vadybininkai kartu su medikais sudaro individualius diagnostikos ir gydymo planus, globoja pacientus vizito metu, sprendžia ne tik organizacinius klausimus, bet ir planuoja sanatorinį gydymą Lietuvoje arba užsienyje. Glaudus bendradarbiavimas tarp mūsų ir klinikos pacientų išlieka ir po to: pacientams išvykus namo domimės jų sveikata, primename apie profilaktinius patikrinimus, vizitus pas gydytojus, skiepus. Esant būtinybei, organizuojame gydytojų vizitus į pacientų namus.

Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.