Šeimos klinika
15
Grįžti į sąrašą

Šeimos klinikos paslaugos

Savo šeimos narių sveikatą patikėkite geriausiems specialistams

Per 20 veiklos metų „Bendrosios medicinos praktika“ šeimos klinikoje subūrėme aukščiausios kvalifikacijos specialistų komandą, kuri dėmesingai rūpinasi kiekvienu: mažais vaikučiais, nėščiosiomis, senjorais, jaunimu, neįgaliaisiais ir ligoniais, sergančiais lėtinėmis ar itin sudėtingomis ligomis. Mes suprantame, kad dėl greitėjančio gyvenimo tempo žmonės tampa vis labiau užimti, užklupus ligai, jie ieško tokios įstaigos, kurios gydytojai operatyviai suteiktų reikiamą pagalbą. Siekdami kuo geriau patenkinti savo pacientų poreikius, klinikoje įprasta ir skubos tvarka atliekame būtinus tyrimus, individualias sveikatos patikras, pacientus konsultuoja aukščiausios kategorijos gydytojai. Čia pat teikiamos reabilitacijos, odontologijos, psichikos sveikatos centro ir grožio medicinos paslaugos. Mes esame vienintelė privati klinika Kaune, kurios pacientams gali būti iškart atliekamos ekstrinės operacijos. Atvykę pas mus Jūs galite būti ramūs dėl savo sveikatos.

Peržvelgę ilgus veiklos metus, galime drąsiai pasakyti, kad pacientų pagarbą ir pasitikėjimą įgijome nuoširdžiu, atsakingu ir profesionaliu darbu. Džiaugiamės, kad mūsų pacientai į šeimos kliniką atsiveda savo vaikus, anūkus ir proanūkius. Dauguma atvyksta gavę draugų ir pažįstamų rekomendacijas. Mūsų pacientų skaičius nuolat auga, kas antras, atvykęs į „Bendrosios medicinos praktika“ kliniką, prisirašo prie šeimos klinikos ir tampa nuolatiniu lankytoju. Tai mus įpareigoja ir toliau gerinti teikiamų paslaugų kokybę, kad galėtume pateisinti kiekvieno Jūsų lūkesčius.

 

Kodėl vis daugiau pacientų renkasi mūsų šeimos kliniką?

Mūsų pacientams, kaip ir valstybinėse gydymo įstaigose, nemokamai, be jokių priemokų ir apribojimų teikiamos visos Teritorinės ligonių kasos (TLK) finansuojamos šeimos gydytojo medicinos paslaugos įstatymų numatyta tvarka ir apimtimi. Prisirašymas prie šeimos klinikos labai paprastas – tereikia atvykti į registratūrą ir užpildyti specialią formą. Atvykus būtina turėti asmens dokumentą. Paslaugomis galėsite naudotis jau kitą dieną po prisirašymo.

Kodėl verta mus rinktis?

 • klinikoje įdiegti tarptautiniai ISO standartai, pažangiausia įranga ir moderniausių gydymo metodų taikymas užtikrina aukščiausio lygio medicinos paslaugas kiekvienam mūsų pacientui
 • galima rinktis savo šeimos gydytoją (klinikoje dirba 5 aukščiausios kvalifikacijos gydytojai)
 • esant sudėtingiems atvejams, pacientus konsultuoja ir gydo įvairių sričių gydytojų konsiliumas
 • nemokamos šeimos gydytojų, pediatrų, akušerių-ginekologų, medicinos psichologų, psichiatrų ir socialinių darbuotojų konsultacijos
 • nemokami TLK finansuojami tyrimai
 • nemokami PSDF biudžeto lėšomis finansuojami skiepai (nuo gripo, stabligės ir kt.)
 • nemokamos paslaugos vaikams (skiepai pagal privalomą valstybinį skiepų kalendorių, dantų dengimas silantais ir kt.)
 • nemokamos valstybės finansuojamos sveikatos prevencinės programos (gimdos kaklelio, prostatos, storosios žarnos vėžio, krūties piktybinių navikų, širdies ir kraujagyslių ligų didelės rizikos atrankos ir kt.)
 • nemokama nėščiųjų priežiūra 
 • išduodamos visos reikalingos sveikatos pažymos, išrašomi nedarbingumo pažymėjimai dėl ligos
 • kritiniais atvejais pacientai priimami klinikoje skubos tvarka
 • esant būtinybei, ligoniai lankomi namuose 
 • pacientų patogumui galima registruotis pas gydytojus internetu
 • dėl šiuolaikiško pacientų srautų valdymo nėra ilgų laukimo eilių
 • dirbame I-V 8 -19 val., VI 9-14 val. Pacientų patogumui I-V klinikos laboratorijos procedūrų kabinetas dirba nuo 7.30 val.

Mieli pacientai, jei norite sužinoti šeimos gydytojų darbo laikus, SPAUSKITE ČIA

Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.