Pacientams
10

Pacientų atsiliepimai

2017 02 13

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai psichiatrei Živilei Gutauskienei už dėmesį pacientui, tikslią, itin profesionalią diagnostiką, rūpestingumą ir sėkmingą gydymą. Po kiekvieno vizito jaučiuosi ramus, išklausytas ir išgirstas, todėl rekomenduoju šią didžiulę patirtį turinčią gydytoją ir BMP kliniką kiekvienam. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

G. M. 

2017 01 18

Norėjau pagirti šeimos gydytoją Editą Navickaitę  ir jos med.sesutę už visada malonų ir nuotaikingą bendravimą, už suteikiamą pagalbą ir konsultacijas telefonu, net kai pasibaigęs konsultacijų laikas. Gydytoja iš ties labai šauni, kompetetinga, paslaugi, niekada neatsisako priimti, jei yra skubus atvejis. Tai žmogus, vertinantis savo darbą ir pacientą. Sėkmės jai ir sveikatos :) Ačiū ! 

Aura

2016 09 25

Labai dėkingas kineziterapeutei  Živilei Kairiūkštienei už profesionaliai atliktą masažą. Poveikį pajutau po pirmo seanso, o  po kiekvieno sekančio vis stipriau išreikštą palengvėjimą. Ačiū jai. Rekomenduoju kiekvienam patekti pas ją, kam paskirtos masažo procedūros.

Vidmantas Želvys

2016 08 03

Kadangi daug man artimų bičiulių lankėsi šioje klinikoje ir liko patenkinti. Ilgai svarsčiau ar ir man priimti šį žingsnį - tapti šios klinikos paciente. Patiko faktas, kad pacientai atidžiai ir atsakingai prižiūrimi.
Kadangi sporto pasaulio atstovų gydosi čia, o rekomendaciją gavau būtent iš jų. Ir teikiamos ne tik gydymo paslaugos, bet ir kitos. Po man iškilusių problemų ryžausi ir aš tokiam žingsniui. Kiek tenka lankytis - nenuvylė niekas!
Reiškiu padėką aptarnaujančiam kompetentingam personalui bei profesionaliems savo srities medikams, kurie šioje klinikoje dirba kokybiškai!
Džiaugiuosi, kad atėjo diena, kai dabar lankysiuosi šioje klinikoje, kur išėjusi jaučiuosi ramiai, kad esu nepalikta nežinioje...

Erika

2016 02 25

BMP klinikoje darausi trečiąją operaciją. Paskutinė operacija atlikta vakar, 24 dieną. Operaciją atliko daktaras Laimutis Škikas.

Nėra dažnas atvejis, kai įmonė dirba vadovaujantis savosiomis vertybėmis.

Klinikos aptarnaujančio personalo nuoširdumas, dėmesingumas visais atvejais svarbiausiais klientui, nes vysta tiesioginis kontaktas. Ir šį kartą, ir ankstesniaisiais, viskas iš personalo pusės padaryta taip, kad vietos abejonėms sugrįžti sekantį kartą nepalikta. Kai ateina laikas priimti sprendimą dėl operacijos, galvoju tik apie Jūsų BMP kliniką. Visam savo artimųjų ir pažįstamųjų ratui rekomenduoju tik Jūsų kliniką.

Esu labai dėkinga chirurgui Laimučiui Škikui. Visam išmaniam ir nuoširdžiam chirurgijos administracijos personalui, sesutėms ir kitiems daktarams. Ypač anesteziologui, gaila nežinau vardo ir pavardes. O kad visi daktarai taip ramiai ir linksmai nuteiktų operacijai.
Ačiū labai.

Ačiū ir kuo daugiau laimingų klientų, daktarų ir kitų darbuotojų Jūsų BMP klinikoje. Kuo geriausių rezultatų.

Dovilė Tuskevičienė


2016 02 03

Nuoširdi visos mūsų didelės šeimos padėka gydytojai Diletai Vaitkuvienei už atidumą, profesionalumą, efektyvų gydymą ir malonų bendravimą.

Vilma Užupienė 

2016 01 21

Norėčiau padėkoti angiochirurgui Inčiūrai ir visam jo kolektyvui. Nuostabūs žmonės, superinis gydytojas!!!! Didelis dėkui!!!!!

Renata Dambrauskaitė


2016 01 13

Noriu padėkoti kineziterapeutėms, kurios vykdo nėščiųjų mankštą. Labai profesionalios, atidžios. Kadangi, pati dirbu medicinos srityje, galiu įvertinti, kad specialistės tikrai turi žinių kaip vertinti ir kaip koreguoti mankštą esant padidėjusiai nėštumo rizikai.  Rekomenduosiu visoms savo besilaukiančioms pacietėms ir pažįstamoms.


2016 01 06

Lygiai prieš metus gydytojai Norkus ir Gutmanas atliko nosies plastinę operaciją. Visą prieš ir pooperacijinį procesą gydytojai labai manimi rūpinosi. Po operacijos - jokių komplikacijų. Kadangi po operacijos praėjus trumpam laikui turėjai išvykti į užsienį, bijojau dėl komplikacijų, tačiau viskas buvo taip, kaip gydytojai nupasakojo! Nerandu pakankamai gerų žodžių šiems dviems jauniems ir labai talentingiems chirurgams!

Agnė Simonaitytė 

 
Skaityti visus atsiliepimus...

Maloniai prašome palikti savo atsiliepimą:
 
Pažymėdami kvadratėlį įveskite saugos informaciją: *
Prašome užpildyti pivalomus laukus
Įveskite teisingą el. pašto adresą
Užklausa sėkmingai išsiųsta!
Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.