lt ru en

Krūtų operacijos

Paslaugos:

  • Krūtų didinimas
  • Krūtų pakėlimas ir sumažinimas

Krūtų didinimo operacija (Augmentacija)

 

Tai labai dažnai atliekama plastinė estetinė operacija. Operuojama norint padidinti krūtis, atstatyti pasikeitusią jų formą, norint ištaisyti dydžio ar formos asimetriją. Krūtų padidinimas įmanomas tik chirurginiu būdu. Norint užpildyti natūralaus moters liaukinio audinio trūkumą, yra naudojami įvairūs implantai. Šiuo metu visi pasaulyje ir Lietuvoje naudojami implantai turi silikoninius polimerinius apvalkalus, skirtingos gali būti tik juos užpildančios medžiagos. Implantai gali būti užpildyti:

  • Fiziologiniu tirpalu
  • Silikoniniu geliu
  • Biologiniu geliu

Moksliniais tyrimais jau 90-aisiais metais buvo įrodyta ,kad silikoniniai implantai nesukelia imuninių ir onkologinių ligų. Implantai užpildyti geliu suteikia natūralesnę krūtų formą. Įdėjus fiziologiniu tirpalu užpildytus implantus, liečiant krūtis jos gali atrodyti šiek tiek kietesnės, bet dėl kokių nors priežaščių pažeidus implantą, išsiliejęs tirpalas yra visiškai nekenksmingas moters organizmui. Implantai taip pat skiriasi ir savo forma. Jie gali būti lygiu ar tekstūriniu kapsulės paviršiumi. Priešoperacinių konsultacijų metu kiekvienai pacientei yra individualiai parenkami jai labiausiai tinkantys implantai, aptariama operacija, pooperacinis periodas, galimi šalutiniai veiksniai, numatomas galutinis operacijos rezultatas, t.y. pooperacinis krūtų dydis ir forma.

Operacijos trukmė: apie 1-3 valandas.

Nejautra: taikoma benroji nejautra (narkozė).

Operacija: pjūviai implantų įdėjimui daromi po krūtimis arba po spenelių aureolėmis. Pjūvio vieta parenkama priklausomai nuo pacientės kūno sudėjimo ypatumu, bei pacientės pageidavimų. Implantai gali būti dedami po krūtų liaukiniu audiniu arba po didžiuoju krūtinės raumeniu. Chirurgas parenka kievienai pacientei labiausiai tinkantį būdą, atsižvelgdamas ir į pacientės pageidavimus. Operacijos metu liaukinis krūtų audinys nepažeidžiamas, todėl nėra jokių problemų ateityje pacientėms pastoti, gimdyti ir maitinti kūdikį.

Pooperacinis laikotarpis: paprastai lengvas. Didelis pooperacinis skausmingumas nebūdingas. Rezultatai matomi jau sekančią dieną. Namo paprastai galima vykti kitą dieną. Siūlai išimami po 5 - 7 dienų. Į darbą galima grižti po kelių dienų, 4 - 6 savaites negalima sportuoti ir dirbti sunkesnių fizinių darbų. Mėnesį po operacijos reikia nešioti specialią kompresinę liemenėlę.

Efektyvumas: po operacijos lieka ilgalaikis pastovus rezultatas. Randai po kurio laiko tampa praktiškai nematomi. Vienintelė sąlyga, kad nauja krūtų forma išliktų nepakitusi, stengtis, kad po operacijos būtų kuo pastovesnis kūno svoris.

 

Krūtų mažinimo ir pakėlimo operacija (Redukcinė mamoplastika ir mastopeksija)

 

Atliekant šias operacijas, sprendžiamos ne tik estetinės, psichologinės, bet ir medicininės problemos. Moterims, turinčioms labai dideles krūtis, dažnai pasireiškia sprando ir nugaros skausmai, odos sudirginimas, kvėpavimo sutrikimai, stuburo deformacija. Mamoplastikos metu pašalinama dalis riebalinio, liaukinio audinių, odos perteklius. Krūtys tampa mažesnės, lengvesnės ir stangresnės. Po tokių operacijų gali likti randai. Kiekvienai pacientei parenkamas jai labiausiai tinkantis operacijos metodas, operacijos apimtis. Taip yra užtikrinamas pats geriausias ir komfortiškiausias pacientei pooperacinis rezultatas.

Operacijos trukmė: apie 2-4 valandas.

Nejautra: taikoma bendroji nejautra (narkozė).

Operacija: operacijos metu šalinama riebalinio, liaukinio audinio,odos perteklius, krūtims suteikiama nauja forma. Gali būti mažinama ir spenelių-aureolių sritis. Operuojant nepažeidžiami tų sričių nervai ir kraujagyslės, todėl nebūdingi pooperaciniai jautrumo sutrikimai.

Pooperacinis laikotarpis: po operacijos rekomenduojame 1 parą pasilikti klinikoje. Pirmąsias dienas po operacijos būdingas operuotos srities skausmingumas, praeinantis palaipsniui per 2 savaites. Medicininiai tvarščiai nuimami po 2 dienų. Po to keletą savaičių tenka nešioti specialią kompresinę liemenėlę. Siūlai išimami per 1 – 2 savaites. Visi organizmo pooperaciniai pokyčiai visiškai praeina per 6 savaites. Į aktyvų gyvenimą pacientės paprastai grižta jau po 2 savaičių, bet rekomenduojama kurį laiką vengti didelių fizinių krūvių bei didesnio fizinio aktyvumo, susijusio su operuota sritimi.

Efektyvumas: kuo krūtys prieš operaciją buvo didesnės, tuo operacijos apimtis atitinkamai buvo didesnė, tad ilgiau užtrunka atsigavimas po operacijos ir randų gyjimas. Pooperacinis laikotarpis labiausiai priklauso nuo pacientės individualių organizmo savybių, bei gyvenimo būdo įpročių. Pooperaciniai randai dažniausiai lieka po krūtimis ir aplink aureoles. Laikui bėgant jie išblunka ir tampa praktiškai mažai pastebimi. Gražiau randai sugyja nerūkančioms, vyresnėms nei 30metų moterims. Kuo mažesnė krūtinė lieka po operacijos, tuo pooperacinis efektas lieka ilgiau.

Nepavyksta rasti Jums aktualios informacijos?
Paieška
Registruokitės ar užduokite klausimą:
837313665
Internetu