Kompetencija
05 gydymas 3

Ką kalba mūsų pacientai

Kokybė, įsiklausymas, profesionalus požiūris, privatumas ir konfidencialumas. Tai vertybės, kuriomis remiamės kiekvieną dieną, bendraudami su pacientais. 

Vos pravėrę šiuolaikiškai įrengtos, menininkų darbais papuoštos klinikos duris, mūsų pacientai pasijunta laukiami. Visus sutinkame šiltai, įsiklausome į asmeninius poreikius, atsakome į rūpimus klausimus. Mes rūpinamės pacientais vizito klinikoje metu, domimės, kaip sekasi sveikti namuose, primename apie pakartotinius vizitus pas gydytojus ir profilaktinius tyrimus, rūpinamės sanatoriniu gydymu. Džiaugiamės, kad tai įvertina mūsų pacientai, patikintys mums brangiausią savo turtą – sveikatą. Pakartotiniai buvusių pacientų vizitai, augantys naujų pacientų srautai ir geroji klinikos reklama, sklindanti ,,iš lūpų į lūpas“ – mums pats didžiausias įvertinimas.

Mums labai svarbus pacientų grįžtamasis ryšys ir pasitenkinimas klinikos paslaugų kokybe. Tuo tikslu mes ne tik prašome pacientų atsiliepimų, bet ir atliekame apklausas.

Paskutinė apklausa parodė, kad mūsų pacientai ir jų artimieji klinikos paslaugų kokybę įvertino kaip ,,labai gerą“. Mes sulaukėme teigiamų atsiliepimų šiose srityse:

  • gydytojų darbu patenkinti 99,1 % pacientų
  • registratūros darbu patenkinti 95,6 % pacientų
  • apgyvendinimu palatose patenkinti 98,4 % pacientų
  • individualiu maitinimu chirurgijos skyriuje patenkinti 96,8 % pacientų
  • šeimos klinikos paslaugomis patenkinti 91,2 % pacientų
  • konfidencialumo užtikrinimu patenkinti 100 % pacientų
  • asmeninio vadybininko paslaugomis patenkinti 100 % pacientų

Naujausios apklausos metu paklausėme, ar lankydamiesi klinikoje ir gulėdami chirurgijos skyriuje, pacientai pajuto, kad gydytojai ir slaugytojos yra atidūs, dėmesingi ir rūpestingi. 97,2 % apklaustųjų atsakė ,,TAIP“. 

Dažniausiai pacientai baiminasi, ar ligoninėje yra užtikrinama švara ir sterilumas. Apklausos parodė, kad 99,9 % pacientų mano, jog švara palatoje ir chirurgijos skyriuje buvo ideali.

Naujausios apklausos duomenimis 91% pacientų atsakė, kad kliniką ,,Bendrosios medicinos praktika“ rekomenduos artimiesiems ir draugams. 88% pacientų kliniką įvertino 10 iš 10 balų.

Mieli pacientai, mes nuolat geriname teikiamų paslaugų ir pacientų aptarnavimo kokybę, todėl Jūsų prašome siųsti savo atsiliepimus el. paštu info@daktaras.lt arba užpildyti anonimišką anketą

 

Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.