Apie mus
02

Istorija

Klinikos istorija prasideda nuo tada, kai 1993-ųjų kovą Kaune buvo įsteigta UAB ,,Bendrosios medicinos praktika“. 

Vieni iš privačios medicinos pradininkų Lietuvoje

Veiklos pradžioje išsikėlėme sau tikslą sukurti privačią, vakarietiško lygio daugiaprofilinę gydymo įstaigą, kurioje pacientai būtų laukiami, galėtų laisvai bendrauti, išsiaiškinti rūpimus dalykus ir, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties, gauti šiuolaikišką medicininę pagalbą. 1993-ais šalyje tokios įstaigos dar nebuvo.
Tuo metu Lietuva buvo ką tik paskelbusi Nepriklausomybę, privačių medicinos paslaugų pasiūla buvo skurdi, formavosi nauji pacientų įpročiai, šalis ir jos rinka dar tik pradėjo atsigauti. Kad įgyvendintume savo siekį, nuolat stažavomės Vakarų Europos ir JAV klinikose ir mokėmės iš kolegų. Pirmaisiais metais mūsų pacientus aptarnavo 25 gydytojai, klinikos patalpų plotas užėmė 300 kv. m.

Modernizuotoje klinikoje sutelkta tai, kas geriausia

Per 17-ka veikos metų ,,Bendrosios medicinos praktika“ tapo unikaliu medicinos kompetencijos centru, sukaupusiu neįkainojamą patirtį, žinias, ,,užsiauginusiu“ savo specialistus, nuolat diegiančiu geriausius medicinos ir mokslo technologijų pasiekimus. 2010-aisiais mes buvome pasirengę kitam etapui – atidarėme visų laukiamą naująjį korpusą. Tais metais ženkliai padidėjo gydytojų specialistų skaičius. Mes tapome viena didžiausių privačių gydymo įstaigų Baltijos šalių regione.

Moderniame korpuse įsikūrė pažangia aparatūra aprūpintas Chirurgijos skyrius su dienos chirurgijos, stacionaro, anestezijos ir intensyvios slaugos poskyriais, operacinėmis, vienvietėmis ir dvivietėmis palatomis. Į korpusą persikėlė Plastinės chirurgijos centras, tapęs lyderiu Baltijos šalyse. Šiuo metu centre apie 40 proc. plastinių operacijų atliekama Skandinavijos, Vakarų Europos ir Rusijos gyventojams. Naujojo korpuso antrajame aukšte įsikūrė Estetinės medicinos ir dermatologijos klinika ,,Grožio pasaulis“. Ši daugybės pacientų pasitikėjimą pelniusi įstaiga viena pirmųjų šalyje ėmė taikyti lazerius ir yra sukaupusi unikalią patirtį odos darinių šalinimo srityje. 

Vienas didžiausių įvertinimų mums – universitetinės mokslo bazės statusas  

2010 m. klinikai suteiktas garbingas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) universitetinės mokslo bazės statusas. Jau keletą metų iš eilės klinikoje mokosi būsimi gydytojai ir vidurinės grandies medikai, čia atliekami įvairūs moksliniai tyrimai. Tai įpareigoja mus žengti koja kojon su mokslo naujovėmis.     

Klinikos plėtra – globalėjančios rinkos poreikių patenkinimui

Stebėdami rinką, mes ir toliau plėtėme paslaugas, kad patenkintume Lietuvos ir užsienio pacientų poreikius, kad savo srityje būtume neaplenkiami laiko ir mokslo pažangos. 

2011 m. remiantis pirmaujančių Vakarų Europos reabilitacijos centrų pavyzdžiais, klinikoje įrengtas fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius. Skyriuje ne vienerius metus dirba Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas, manualinės terapijos specialistas, homotoksikologas Dr. Dalius Barkauskas. Jame gydosi profesionalūs sportininkai, reabilitaciją atlieka Kauno regiono gyventojai.

2013 m. išplėtėme laboratorinių ir instrumentinių tyrimų asortimentą, įkūrėme Radiologijos skyrių, kuris vienas pirmųjų Lietuvoje įsigijo naujausios kartos aukštos skiriamosios gebos atviro tipo tomografą ,,O. Scan, pacientams ypatingai saugią mamografinės diagnostikos sistemą ,,M-IV“ ir kitą šiuolaikišką įrangą. Skyriuje įdiegta PACS sistema (teleradiologija). Platus tyrimų spektras sudaro sąlygas klinikoje atlikti išsamią sveikatos patikrą ir paskirti individualų gydymą per 1 dieną.     

Toliau žengiame pirmyn                

2013-2014 metų laikotarpiu modernizavome odontologijos skyrių: įrengėme naujus kabinetus, atnaujinome įrangą, įkūrėme diagnostikos padalinį, aprūpintą kokybiška ,,Planmeca Oy“ (Suomija) aparatūra. Šiandien tai vienas pažangiausių burnos priežiūros centrų šalyje, kuriame aukščiausio lygio profesionalų komanda atlieka sudėtingas operacijas, gydo sunkias ligas, individualiai pritaiko naujausias estetinės medicinos procedūras.

Siekiame būti unikalūs ir išskirtiniai

2014 m. atlikta 700-oji lazerinės lipolizės procedūra. Mes esame vienintelė klinika Baltijos šalių regione, kurioje siūloma pilnos apimties lazerinė lipolizė dėka modernios ir galintos vokiškos lazerinės įrangos.

Tarptautiniai ISO standartai užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę

2014 m. siekiant užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir maksimalų pacientų saugumą, įdiegėme integruotos kokybės ir sveikatos priežiūros paslaugų vadybos sistemas, atitinkančias LST EN ISO 9001:2008 ir LST EN 15224:2012 standartų reikalavimus. Klinikai suteikti tarptautiniai akreditacijų organizacijos „Bureau Veritas Quality International“ sertifikatai, liudijantys, kad įstaigos struktūra, valdymas, įranga, personalas, infrastruktūra, aplinka ir teikiamos paslaugos atitinka tarptautinių standartų reikalavimus.

Klinika šiandien: bene didžiausias paslaugų spektras privačiame gydymo sektoriuje

Mes didžiuojamės, kad per daugiau kaip 20 veiklos metų tapome vienu iš lyderiaujančių privačių daugiaprofilinių gydymo centrų Baltijos šalyse, siūlančių bene didžiausią gydymo paslaugų pasiūlą privačiame sektoriuje.

Statistika:

  • Klinikoje veikia 8 skyriai, kuriuose įprasta ir ekstrine tvarka teikiama daugiau kaip 1000 įvairių profilaktikos, diagnostikos, chirurginio ir terapinio gydymo, reabilitacijos ir estetinės medicinos paslaugų.
  • Pacientus konsultuoja aukščiausios kategorijos gydytojai, besispecializuojantys 45 medicinos srityse.
  • Moderniame, pagal ES standartus įrengtame chirurgijos skyriuje veikia 3 operacinės, stacionaro, intensyvios slaugos ir anestezijos poskyriai. Čia atliekama daugiau kaip 200 įvairių rūšių operacijų. 
  • Per metus Plastinės chirurgijos centre atliekama daugiau kaip 500 plastinių-estetinių operacijų. 
  • Kauno regiono gydymo įstaigas aptarnaujančioje didžiojoje klinikos laboratorijoje atliekama daugiau kaip 500 tyrimų, kurių tarpe – ir labai sudėtingi ar reti genetiniai ir vėžio žymenų.
  • Viena dažniausių klinikos paslaugų – individualios sveikatos patikros programos, atliekamos per 2-3 val.
  • Per metus kliniką aplanko daugiau kaip 55 000 pacientų, jų srautai nuolat didėja. 
  • 1 iš 2 atvykusiųjų prisirašo prie šeimos klinikos ir tampa nuolatiniais lankytojais.
  • Net 30 proc. pacientų sudaro užsieniečiai, atvykstantys iš Skandinavijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Italijos, Latvijos, Rytų Europos ir Tolimųjų Rytų. Daugiausiai užsienio svečių sulaukiama iš Skandinavijos šalių.
  • Dalį medicinos paslaugų kompensuoja TLK (teritorinės ligonių kasos).
Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.