Kompetencija
03

Inovacijos

Per 20 veiklos metų mes tobulėjome ir augome kartu su sparčiai progresuojančiomis mokslo bei medicinos technologijomis. Mes didžiuojamės, kad per daugiau kaip 20 veiklos metų mūsų klinika tapo unikaliu medicinos kompetencijos centru, kurio specialistai gilina žinias užsienyje, diegia inovacijas, naudoja naujausius medikamentus ir kiekvienam pacientui individualiai pritaiko saugiausius ir efektyviausius sprendimus. Svarbiausia mums – pirmauti medicinos inovacijų srityje, nes tik tai garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas mūsų pacientams.

Inovacijos, kurias mes įdiegėme vieni pirmųjų Baltijos šalyse:

Gydymas medicininiais lazeriais

Mūsų klinika viena pirmųjų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse ėmė naudoti lazerius ir yra sukaupusi unikalią patirtį lazerinio gydymo srityje. Per daugelį metų ištobulinta metodika ir nuolat atnaujinamos technologijos užtikrina geriausius terapijos rezultatus kiekvienam mūsų pacientui. Kokybiška vokiška ,,Asclepion Laser Technologies“ įranga atliekamos operacijos ir procedūros yra ne tik saugios, bet ir efektyvios: jų poveikis pagrįstas tarptautiniais moksliniais tyrimais. 

Lazerinės lipolizės pradininkai Baltijos šalyse

Mūsų Plastinės chirurgijos centras yra vienintelis centras Baltijos šalių regione, kuriame atliekama pilnos apimties lazerinė lipolizė su galingiausia ir moderniausia įranga. Lazerinė lipolizė – tai moderniausias, saugiausias ir veiksmingiausias riebalinio audinio pašalinimas lazeriu, padedantis suformuoti dailius kūno kontūrus vos po vienos procedūros. 

Naujausios medicinos technologijos

Ypatingai saugios naujausios kartos operacijos

Šiuolaikinėje chirurgijoje prioritetas teikiamas mažai invazinėms, natūralias organizmo funkcijas tausojančioms operacijoms. Mūsų klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos chirurgai – savo srities lyderiai, kurie, naudodami pažangiausią įrangą, atlieka ypatingai saugias naujausios kartos operacijas:

  • endoskopines
  • artroskopines
  • laparoskopines
  • radiodažnumines
  • lazerinės chirurgijos ir kt. Plačiau...

Progresyvus odontologijos skyrius

Klinikos ,,Bendrosios medicinos praktika“ odontologijos skyrius yra vienas progresyviausių burnos priežiūros centrų Lietuvoje, nuolat augantis kartu su medicinos, mokslo ir technologijų inovacijomis. Skyrius neseniai įsigijo suomišką  ,,Planmeca Oy“ aparatūrą, kuria atliekami aukščiausios kokybės rentgenologiniai tyrimai.
Mūsų naujiena – ,,Zolar“ lazeriu atliekamas novatoriškiausias dantų gydymas ir balinimas, šiuo metu plačiai taikomas JAV klinikose. 

Modernus reabilitacijos skyrius, kuriame dirba Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas dr. D. Barkauskas

Mes manome, kad profesionali reabilitacija yra pats greičiausias kelias į kokybišką pasveikimą. Modernų reabilitacijos skyrių įrengėme remdamiesi pirmaujančių Vakarų Europos reabilitacijos centrų pavyzdžiais, todėl jį aprūpinome visa pažangiausia įranga, reikalinga greitai ir veiksmingai reabilitacijai: nuo vertikalios vonios, vandens tako su stiklo siena, erdvios salės iki vokiška aparatūra aprūpintų fizioterapijos kabinetų. Skyriuje dirba Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas, manualinės terapijos specialistas, homotoksikologas  Dr. Dalius Barkauskas, taikantis pasaulinio lygio gydymo metodus. 

Aukščiausios kokybės įranga aprūpinta laboratorija

,,Roche“ (Šveicarija), „Hitachi“ (Japonija) ir kitų pasaulinių gamintojų įranga aprūpintoje klinikos laboratorijoje atliekama daugiau kaip 500 tyrimų, pradedant įprastais kraujo ir baigiant sudėtingais vėžio žymenų, žmogaus genetikos, molekulinės diagnostikos tyrimais. Periodiškai diegiamos naujovės užtikrina diagnostikos tikslumą ir sudaro sąlygas didžiąją dalį tyrimų atlikti skubos tvarka. 

Radiologijos tyrimai

Augant rinkoje radiologinių tyrimų poreikiui, 2013-aisiais  metais pacientams duris atvėrusiame radiologijos skyriuje įdiegėme ypatingai saugią, tikslią ir modernią diagnostikos įrangą:

  • Pasaulinio lyderio ,,Esaote“ kompanijos naujausios kartos aukštos skiriamosios gebos atviro tipo tomografą ,,O. Scan“. Šiuo tomografu greiti ir komfortiški magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimai atliekami net ir tiems pacientams, kuriems be narkozės neįmanoma atlikti klasikinių MRT tyrimų: vaikams, sergantiems klaustrofobija (uždarų patalpų baimė), ypatingai jautriems asmenims.
  • Diagnostikos sistemą ,,M-IV“, JAV laikomą auksiniu standartu analoginėje mamografijoje. Ji skirta gerybinių ir piktybinių krūties ligų ankstyvai diagnostikai. Sistema padeda gauti analogų neturinčią vaizdo kokybę, padidina tyrimo efektyvumą, sumažina diskomfortą pacientei.
  • Naujausių technologijų daugiatikslę skaitmeninę radiografinę sistemą, kuria atliekami visi rentgenologiniai tyrimai. 

Pasaulinio lygio inovacijų dėka klinikoje diagnozuojamos net ir sunkios, retos ir pavojingos ligos. Suprantame, kad diagnozuojant ir gydant sunkią ligą, svarbiausias yra laikas ir medikų patirtis, todėl dirbame greitai, profesionaliai, suteikiame galimybes pacientams atlikti daugybę reikiamų tyrimų vieno vizito metu.

Susisiekite
+ 370-700-77-778 Gyvenantiems užsienyje: +370-37-270-010 Klinika,,Grožio pasaulis": +370-37-313-900
+ 370-611-32-132
Darbo laikas
I-V 8-19 val.
VI 9-14 val.